Site Logotype
Modelowanie sylwetki

Zadbaj o formę na lato – TOP 5 zabiegów modelujących sylwetkę!

Wiemy, że osiągnięcie wymarzonej sylwetki nie zawsze jest łatwe i wymaga ciężkiej pracy oraz wielu wyrzeczeń dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie 5 najbardziej skutecznych zabiegów modelowania sylwetki, dzięki którym pozbędziesz się cellulitu i odzyskasz idealna figurę w ekspresowym tempie.


1 – Contour Sculpt RF.

Super nowoczesne urządzenie umożliwiające modelowanie całej sylwetki lub wybranych partii ciała.
Jeśli zależy Ci na redukcji tkanki tłuszczowej, wzmocnieniu mięśni, ujędrnieniu skóry, wyszczupleniu talii czy podniesieniu pośladków, zlikwidowaniu „pelikanów” bez nadmiernego wysiłku i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych to rozwiązanie idealne dla Ciebie.
Contour Sculpt to całkowicie bezinwazyjny, bezbolesny i nie wymagający fizycznie sposób na uzyskanie wymarzonej sylwetki. Zabieg trwa ok. 30 – 40 minut w zależności od wybranej partii ciała. Rezultaty zabiegu widoczne są dość szybko, wystarczy kilka wizyt.

2 – Fala Uderzeniowa Storz Medical.

Zabieg wykonywany jest za pomocą nowoczesnego urządzenia emitującego fale, które docierając do komórek rozbijają tkankę tłuszczową, przyśpieszają metabolizm a dzięki intensyfikacji produkcji kolagenu poprawiają jędrność i elastyczność skóry oraz w widoczny sposób zmniejszają cellulit. Zabieg jest nieinwazyjny oraz bezbolesny, nie wymaga tez rekonwalescencji. W zależności od ilości tkanki tłuszczowej dobierana jest odpowiednia seria zabiegów – tak by osiągnąć jak najlepsze efekty.

3 – Lipoliza Iniekcyjna.

Polega na likwidowaniu komórek tłuszczowych przez obstrzykiwanie tkanki preparatami, które ją rozbiją i rozpuszczają. Lipolizę wykonuje się na niewielkich obszarach więc pełni funkcje korekcyjne mniejszych elementów w przypadku dużych obszarów (np.: kolana, biodra w przypadku nóg) lub ma zastosowanie na mniejszych partiach ciała(np.: podwójny podbródek).
Ilość zabiegów powinna być dopasowana do miejsca i grubości tkanki tłuszczowej. Widoczne efekty pojawią się już po drugim zabiegu. Zabieg nie jest inwazyjny, jest w pełni bezpieczny.

4 – Icoone.

Icoone® Laser to rewolucja w zakresie nieinwazyjnego wyszczuplania i modelowania sylwetki. Zabieg wykonywany jest specjalnymi głowicami masującymi, które są wyposażone w rolki z licznymi mikrootworami zasysającymi skórę. Aby zwiększyć skuteczność terapii dodatkowo skóra poddawana jest działaniu lasera i LED.


Zabieg składa się najczęściej z dwóch etapów: masażu całego ciała oraz etapu „focus” koncentrującego się na danym obszarze. Podczas zabiegu Pacjent ubiera się w kombinezon zapewniający higienę i komfort wykonywanego masażu. Icoone® pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej, redukuje blizny, cellulit i obrzęki limfatyczne, poprawia jędrność wiotczejącej skóry. Zabieg jest bezbolesny, bezpieczny dla każdego typu skóry (także wrażliwa i naczyniowa).


Najbardziej spektakularne efekty daje ukończenie całego cyklu zabiegów, choć zauważalne efekty widać już po 1 zabiegu.

5 – Maximus.

Doskonale redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit. Maximus stosuje opatentowaną technologię Trilipo® RF. Podgrzewa skórę właściwą, skracając włókna kolagenowe oraz stymulując produkcję nowych co skutkuje długotrwałą poprawą jędrności i elastyczności skóry.


Maximus wyposażony jest w 3 głowice o różnej wielkości, które idealnie dopasują się do każdej części ciała. Jednoczesne uruchomienie opatentowanego rozwiązania Trilipo® DMA (mechanicznej aktywacji mięśni) powoduje drenaż limfatyczny, który pomaga opróżnić płynną zawartość komórek tłuszczowych. Wspomaga krążenie i dotlenia komórki. Efektem jednoczesnego zastosowania tych dwóch technologii jest utrata centymetrów w obwodzie oraz wymodelowanie sylwetki.


Aby zwiększyć skuteczność oferowanych zabiegów warto także zadbać o prawidłowo zbilansowaną dietę Pomoże Wam w tym nasza dietetyczka.


Korzystając z naszych zabiegów i porad dot. Odżywiania bez wątpienia osiągniecie wymarzoną sylwetkę.

Share