Site Logotype
Oferta LeSpa

Poznaj prezent idealny! Voucher na zabiegi kosmetyczne do Le Spa

Nie wiesz co podarować bliskiej osobie na urodziny, rocznicę lub inną dowolną okazję? Voucher upominkowy do Le Spa to oryginalny pomysł na prezent, który zawsze jest trafiony. Kupując voucher określasz kwotę w ramach, której obdarowana osoba będzie mogła skorzystać z dowolnie wybranych usług z oferty naszej kliniki.


Posiadacz Vouchera samodzielnie wybiera czas realizacji i rodzaj zabiegu z jakiego chce skorzystać dlatego mamy gwarancję, że przygotowana niespodzianka zawsze będzie trafiona.

W Le Spa Estetic Clinic do wyboru jest cały wachlarz usług od klasycznych zabiegów kosmetycznych poprzez najbardziej wyrafinowane zabiegi medycyny estetycznej, aż po zabiegi modelujące ciało. Wszystkie zabiegi w naszej klinice wykonywane są w sposób profesjonalny, pracujemy na doskonałej jakości kosmetykach i preparatach renomowanych marek.

Voucher upominkowy do Kliniki Medycyny Estetycznej pozwoli obdarowanej osobie zadbać o swoje zdrowie, urodę i samopoczucie. W naszej ofercie znajdują się sprawdzone zabiegi kosmetyczne o wysokiej skuteczności wykonywane za pomocą profesjonalnych i nowoczesnych urządzeń, używanych w najpopularniejszych Klinikach na świecie.

Obdarowana osoba może skorzystać z relaksacyjnych pakietów SPA, z zabiegów modelujących sylwetkę takich jak Storz Medical, Icoone, Maximus, Contour Sculpt.
Bez problemu zadba także, o swoją twarz dzięki kuracjom Estgen, Retix C oraz zabiegom wykonywanym za pomocą Dermapen, Alma Harmony czy Virtu RF, czy zabiegom medycyny estatycznej takim jak: botox, osocze bogatopłytkowe, wypełniacze, stymulatory tkankowe czy nici stymulujące.

Voucher przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, w naszej klinice indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, dbając by wykonywane zabiegi zawsze były dopasowane do jego potrzeb i wymagań.

Share