Znajdź nas na Facebook Znajdź nas na Instagram

Zabiegi na okolice oczu

medycyna estetyczna

Skóra pod oczami wymaga specjalnej troski. Jest bardzo delikatna i wrażliwa. To właśnie oczy w pierwszej kolejności zdradzają naszą ogólną kondycję i wiek. Na początku cienie pojawiają się w kącikach oczu, z czasem efekt widoczny jest na całym konturze oka. W rezultacie nasze oczy są smutne i zmęczone, a twarz wygląda o kilka lat starzej. Przyczyn powstawania cieni pod oczami jest wiele: zmęczenie, słaba mikrocyrkulacja, niezdrowy styl życia. Często cienie są dziedziczne.

Medycyna estetyczna

Zabiegi na okolice oczu dostępne w klinice LE SPA:

Teosyal(R) PureSense Redensity II to innowacyjny żel stworzony do leczenia okolic oczu dający naturalny i długoterminowy rezultat. Zawiera częściowo usieciowany kwas hialuronowy (15mg/g), który podany podskórnie wypełnia zapadnięcia i redukuje cienie pod oczami. Dodatkowo kompleks aminokwasów, przeciwutleniaczy i minerałów działa regenerująco na skórę, a lidokaina zapewnia większy komfort zabiegu. Efekt utrzymuje się przez 9-12 miesięcy.

Cena: 1200 zł

Mezoterapia Light Eyes Ultra to innowacyjny koktajl rewitalizujący, który świetnie radzi sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Zawiera składniki aktywne – kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C iheksapeptydy – dzięki którym poprawia mikrokrążenie, zwiększa elastyczność skóry wokół oczu, usuwa cienkie zmarszczki oraz zmniejsza objętość płynów gromadzonych wokół oczu, odpowiedzialnych za obrzęki.

Cena: 400 zł

Mezoterapia RRSEye to koktajl stworzony specjalnie do leczenia i pielęgnacji wrażliwej okolicy oka. Zawiera 11 antyoksydantów, 5 lawonoidów, 3 saponiny, 5 polifenoli, 2 peptydy, 1 mikroelement, dzięki czemu nawilża i rozjaśnia skórę, poprawia mikrokrążenie oraz działa antyoksydacyjnie.

Cena: 350 zł

Mezoterapia CytoCare to koktajl dający efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład preparatu wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści po zastosowaniu CytoCare. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

Cena: 300 zł

Mezoterapia StretchCare to połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, witaminy B5, oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE. Zabieg obkurcza poluzowane włókna kolagenowe wywołując efekt liftingu, a skóra staje się napięta i wzmocniona.

Cena: 300 zł