Znajdź nas na Facebook Znajdź nas na Instagram

Nici hialuronowe

medycyna estetyczna

Nici hialuronowe, czyli technika soft lift polega na modelowania twarzy i ciała wykorzystując tzw. miękkie kaniule, czyli giętkie, elastyczne igły o zaokrąglonym, tępym końcu. Daje to możliwość zminimalizowania ryzyka powstania siniaków.

Medycyna estetyczna

Wskazania do zabiegu i obszar działania
Zabieg pozwala korygować okolice kości jarzmowych, skroni, żuchwy, dolinę łez, okolicę ust jak i samą czerwień wargową. Nadaje się również do rewitalizacji skóry rąk i szyi.

 

Jak wygląda zabieg, ile trwa i jakie odczucia mu towarzyszą?
Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Za pomocą kaniuli wprowadza się preparat wypełniająco-rewitalizujący uzupełniający ubytki objętościowe, a jednocześnie tworząc nici hialuronowe. Dzięki temu uzyskuje się efekt liftingu. Soft-lift dedykowany jest pacjentom ceniącym sobie naturalne efekty, którzy chcą uniknąć obrzęków i krwiaków.

 

Czego mogę się spodziewać po zabiegu?
Technika miękkiego liftingu daje bardzo naturalny efekt po zabiegu, twarz zyskuje dawną objętość, a skóra staje się gładsza, lepiej napięta i nawilżona. Nici hialuronowe powodują zwiększenie produkcji kolagenu, czego efektem jest linijne napinanie się skóry. Jest to zabieg umożliwiający zwiększenie napięcia skóry policzków i czoła, poprawę owalu twarzy, podniesienie brwi. Soft lift dedykowany jest pacjentom ceniącym sobie naturalne efekty, uzyskane w stosunkowo krótkim czasie.

 

Jakie są zalecenia do zabiegu?

Pacjenci decydujący się na nici hialuronowe zauważają pierwsze zmiany natychmiast po zabiegu, a na całkowity efekt czeka się około 3 tygodni. W tym czasie należy unikać podróży samolotem, nurkowania, opalania oraz wykonywania zabiegów kosmetycznych.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • Ciąża, karmienie piersią
  • Nadwrażliwość na lidokainę
  • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • Choroby alergiczne
  • Przyjmowanie preparatów stwarzające ryzyko zwiększenia krwawienia podczas zabiegu

 

Ceny

Jedna ampułka: 1000 zł

Dwie ampułki: 2000 zł