Znajdź nas na Facebook Znajdź nas na Instagram

o nas

Le Spa mieści się od 1997 roku w sercu
Warszawy, wśród zachwycających

zabytkowych kamienic przy ulicy
Mokotowskiej 55.

Ulica Mokotowska, łącząca dwa najbardziej reprezentacyjne
warszawskie place, Zbawiciela i Trzech Krzyży,
inspiruje i pobudza wszystkich kochających modę, design oraz
kuchnię na światowym poziomie. Niepowtarzalna
lokalizacja, która zachowała swój ekskluzywny charakter,
zobowiązuje do tego, by tworzyć wyjątkowe miejsce,
które dopełnia niezwykłą aurę Mokotowskiej.

Le Spa to miejsce łączące medycynę estetyczną, gabinet kosmetyczny oraz salon masażu, wymarzone dla tych,
którzy zawsze pragną czuć się świetnie w swojej skórze. Goście Le Spa docenią kameralny nastrój klimatycznych
wnętrz i bogatą ofertę zabiegów, precyzyjnie dobranych w oparciu o światowe osiągnięcia kosmetologii
i medycyny piękna.

Le Spa jest propozycją dla świadomych siebie i swoich potrzeb. To tu można znaleźć wytchnienie
od pędu codzienności, a uznani specjaliści zadbają o ciało i doskonałe samopoczucie.

Le Spa posiada swój unikalny sposób na wydobycie naturalnego piękna. Dlatego każdy zabieg poprzedzony
jest indywidualną diagnozą potrzeb klienta. Podczas rozmowy specjaliści zawsze pytają o styl życia i oczekiwania.
Pozwala to stworzyć spersonalizowany plan, złożony z precyzyjnie dobranych zabiegów.
Celem zawsze jest zadowolenie i znakomite samopoczucie naszych gości.
Otwierając się na nowo, Le Spa oferuje wszystko to, co w światowej medycynie estetycznej zyskało status kanonu.
Niepowtarzalna atmosfera miejsca, bogata oferta zabiegów dla twarzy i ciała oraz masaży, wybitni specjaliści
i najwyższej klasy kosmetyki. Tylko tyle potrzeba, by ciało znów imponowało sprężystością i energią.
Rewitalizująca moc zabiegów pozwala poczuć się po prostu doskonale.

Le Spa, oprócz wyjątkowej atmosfery, zapewnia swoim gościom również maksymalny poziom prywatności
i dyskrecji. Do dyspozycji gości jest osobne, dyskretne wejście oraz strefy VIP. Sekretem skuteczności naszych zabiegów są najwyższej klasy kosmetyki i preparaty marek
Valmont, Danne Montague King, Selvert Thermal, Image Skincare oraz Decléor.

zespół

Le Spa to zespół profesjonalistów o najwyższych kompetencjach – specjaliści i specjalistki w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Wiedza i biegłość w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań gwarantują klientom Le Spa najlepsze efekty estetyczne i medyczne. Zaangażowanie i zrozumienie ich potrzeb – doskonałe samopoczucie i głęboką harmonię ciała i umysłu.

Dr Karolina Mołas, Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 2006 roku. Ukończyła staż podyplomowy w Wojskowej Przychodni Lekarskiej w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, współautor publikacji w czasopismach medycznych, wykładowca z zakresu toksyny botulinowej. Posiada liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Biorąc udział w licznych kongresach, kursach i szkoleniach stale doskonali swoje umiejętności praktyczne. Posiadając wieloletnie doświadczenie w medycynie estetycznej, wykonuje zabiegi poprawiające kondycje skóry (mezoterapia, wypełniacze) oraz zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (w tym leczenie bruksizmu, likwidacji uśmiechu dziąsłowego tzw „gum smile” i estetyki uśmiechu). Specjalizuje się również w wykonywaniu zabiegów z zakresu skleroterapii, miejscowej likwidacji tkanki tłuszczowej (Aqualyx) oraz poprawy konturu i owalu twarzy, uwzględniając zabiegi z wykorzystaniem nici PDO. Umiejętnie łączy różne techniki i stosuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, aby uzyskać naturalne efekty, zgodne ze standardami estetyki i wewnętrznej harmonii.

Dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska, Lekarz Medycyny Estetycznej i Ginekologii Estetycznej

W 2006 roku ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie oraz studia doktoranckie z wyróżnieniem. Swoje życie zawodowe związała z ginekologią, otrzymując tytuł specjalisty położnika-ginekologa. Otrzymała Mazowieckie Stypendium doktoranckie oraz stypendium naukowe w szpitalu Gregorio Maranon w Madrycie. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging uzyskując z wyróżnieniem tytuł lekarza medycyny estetycznej. Jest międzunarodowym trenerem z zakresu ginekologii estetycznej. Wyniki swoich prac naukowych prezentuje na kongresach w Polsce oraz zagranicą. Regularnie uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu ginekologii, ginekologii estetycznej oraz medycyny estetycznej, poznając najnowsze techniki i trendy w dziedzinie Anti­Aging. Niejednokrotnie prezentowała swoje prace i publikacje na kongresach i konferencjach lekarskich. W trakcie pracy przyświeca jej cel, aby dobrać jak najlepszą drogę rewitalizacji skóry pacjentów, jednocześnie nie zmieniając wyglądu twarzy. Dba o intymne piękno i zdrowie swoich pacjentek z pełnym zaangażowaniem.

Sylwia Kośnik, Ekspert w pielęgnacji, oczyszczaniu i depilacji

Kosmetolog z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu dermokosmetyki, kosmetyki estetycznej. Posiada szerokie doświadczenie w dziedzinie terapii przeciwstarzeniowych oraz terapii przeciwtrądzikowych. W klinice LE SPA zajmuje się wykonywaniem zabiegów dermokosmetycznych, pielęgnacyjnych i upiększających twarz oraz zabiegów aparaturowych: Maximus, Surgen, HydraFacial, ThermaVein oraz Vectus. Kosmetologia to jej pasja. Uwielbia wyzwania i pracę z problematycznymi skórami, trądzikiem różowatym i pospolitym.

Patrycja Dziekańska, specjalista w dziedzinie kosmetologii estetycznej oraz zabiegów aparaturowych

Kosmetolog z wykształcenia, który zdobywał wiedzę pracując w topowych klinikach medycyny estetycznej u boku lekarza. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i przeciwstarzeniowych. Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w terapiach łączonych na bazie peelingów chemicznych. Uwielbia pracę z wykorzystaniem aparatury hi-tech: Maximus, Surgen, HydraFacial, ThermaVein oraz Vectus. Największą satysfakcję sprawiają jej efekty oraz zadowolenie i uśmiech klienta.

Aleksandra Chojnacka, Specjalistka w pielęgnacji dłoni i stóp oraz kosmetologii estetycznej

Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie pielęgnacji dłoni i stóp oraz podologii, a także kosmetyce pielęgnacyjnej. W klinice LE SPA zajmuje się profesjonalnym manicurem, pedicurem oraz zwalczaniem problemów stóp przy wykorzystaniu technik podologicznych. Największą przyjemność sprawiają jej zabiegi pielęgnacyjne, upiększające i antystarzeniowe z wykorzystaniem technik masażu manualnego oraz aparatury hi-tech. Klientki cenią ją za profesjonalizm i precyzję. Regularnie uczestniczy w kongresach i szkoleniach branżowych, co pozwala jej na bieżąco śledzić zmieniające się trendy.

Aleksandra Król, Fizjoterapeutka i ekspert w pielęgnacji ciała

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale Fizjoterapii. Swoje doświadczenie wzbogaca od 2010 roku. Jej pasją są masaże, zabiegi terapeutyczne i terapie łączone. Zgłębia wiedzę uczestnicząc w kongresach i szkoleniach, a zdobyte kwalifikacje przekłada na swoją pracę. Do każdego klientka podchodzi indywidualnie i z dużą dawką pozytywnej energii. Zadowolenie klientów daje jej ogromną radość i satysfakcję.

rezerwacja

telefon
+48 22 622 94 28

rezerwacja online